Конкурс

Цього року на Дні відкритих дверей нами був організований конкурс.
Кожному, хто забажає,  було запропоновано  після огляду полів  спрогнозувати який сорт пшениці та ячменю дасть найбільшу врожайність цього року.

Так само пропонувалося точно вгадати врожайність гороху.

Той, чий прогноз виявиться найточнішим, отримає приз: 1 тонну насіння + протруйник від компанії Avgust.


У конкурсі взяли участь 50 осіб. Всі ставки прийняті, чекаємо на жнива та підведення підсумків!

Нами зареєстровані наступні прогнози щодо пшениці, ячменю та гороху:


По пшениці:

ПІБ Сорт пшениці        К-ть цент
1 Чакир Виталий Иванович Амандус 65
2 Андреев Владислав Александрович Амандус 55
3 Сёмик Андрей Анатолиевич Амандус 53
4 Роденко А.А Амандус 50
5 Пивоварчук Иван Степанович Амандус 47,5
6 Бабошко Дмитрий Юрьевич Амандус 45,8
7 Зінченко Дмитро Романович Амандус 45
8 Подрезов Виктор Амандус 40
9 Чепурных Владимир Михайлович Гарантия 60
10 Лосев Владимир Юрьевич Гарантия 55
11 Кошкодан Василий Александрович Гарантия 45,8
12 Серкіз Вадим Іванович Гарантия 45,8
13 Дяченко Евгений Сергеевич Гарантия 45
14 Гузеев Валерий Юрьевич Гарантия 44
15 Гузєєв Роман Юрійович Гарантия 44
16 Кравцов Владимир Николаевич Гарантия 42,3
17 Савчук Сергей Петрович Гарантия 42
18 Суровый Сергей Леонидович Гарантия 42
19 Мартынов Константин Николаевич Гарантия 40
20 Воловик Олександра Сергіївна Гарантия 38
21 Дуюн Андрей Владимирович Гарантия 35
22 Гранобой Сергей Борисович Мудрость 53
23 Дьяченко Дмитрий Владимирович Мудрость 52
24 Одинцов Константин Игоревич Мудрость 45
25 Кальян Михайло Володимирович Мудрость 43
26 Сверба Евгений Александроыич Мудрость 43
27 Неденко Александр Михайлович Мудрость 40,5
28 Шепотинник Сергій Вікторович Мудрость 35
29 Флакей Владимир Николаевич Нива 58
30 Носач Екатерина Владимирона Нива 52,3
31 Узун Валерий Дмитреевич Нива 47,6
32 Иванов Александр Анатольевич Нива 47
33 Одинцов Игорь Владимирович Нива 47
34 Омкой Владимир Владимирович Нива 47
35 Высотин Виталий Владимирович Нива 45
36 Зайцев Алексей Нива 45
37 Лаврик Александр Викторович Нива 45
38 Половец Александр Викторович Нива 44
39 Калина Александр Евгеневич Нива 43
40 Мартиросян Эдуард Радикович Нива 37,7
41 Рябинчук Сергей Александрович Нива 35
42 Мороз Дмитрий Владимирович Нива 33
43 Мартынюк Александр Николаевич Нива 30
44 Дорош Леонид Иванович Октава 50
45 Охота Карина Олександрівна Октава 43
46 Гончаров Олександр Олексійович Оранта 50
47 Гулеватая Виктория Валерьевна Феликс 50
48 Зінченко Роман Володимирович Феликс 46
49 Андреев А.М. Феликс 45
50 Лазуткина Марина Николаевна Центурион 30,8


По ячменю:

ПІБ Сорт ячменю К-ть цент
1 Флакей Владимир Николаевич Девятый вал 55
2 Лаврик Александр Викторович Девятый Вал 52
3 Носач Екатерина Владимирона Девятый вал 48,2
4 Зінченко Дмитро Романович Девятый Вал 48
5 Дорош Леонид Иванович Девятый вал 47
6 Половец Александр Викторович Девятый Вал 47
7 Пивоварчук Иван Степанович Девятый вал 45,2
8 Гулеватая Виктория Валерьевна Девятый вал 45
9 Подрезов Виктор Девятый вал 45
10 Неденко Александр Михайлович Девятый вал 43,7
11 Воловик Олександра Сергіївна Девятый Вал 43
12 Одинцов Игорь Владимирович Девятый вал 43
13 Узун Валерий Дмитреевич Девятый вал 42,3
14 Андреев А.М. Девятый вал 42
15 Гончаров Олександр Олексійович Девятый Вал 42
16 Омкой Владимир Владимирович Девятый вал 42
17 Рябинчук Сергей Александрович Девятый Вал 39
18 Мартиросян Эдуард Радикович Девятый вал 38,56
19 Сёмик Андрей Анатолиевич Девятый вал 35
20 Шепотинник Сергій Вікторович Девятый Вал 35
21 Чакир Виталий Иванович Зимовый 55
22 Чепурных Владимир Михайлович Зимовый 55
23 Иванов Александр Анатольевич Зимовый 51
24 Зінченко Роман Володимирович Зимовый 48
25 Гузеев Валерий Юрьевич Зимовый 47
26 Суровый Сергей Леонидович Зимовый 46
27 Высотин Виталий Владимирович Зимовый 43
28 Зайцев Алексей Зимовый 43
29 Охота Карина Олександрівна Зимовый 43
30 Калина Александр Евгеневич Зимовый 42
31 Сверба Евгений Александроыич Зимовый 41
32 Кошкодан Василий Александрович Зимовый 40
33 Мартынов Константин Николаевич Зимовый 40
34 Дяченко Евгений Сергеевич Зимовый 39
35 Гузєєв Роман Юрійович Зимовый 38
36 Савчук Сергей Петрович Зимовый 35
37 Лосев Владимир Юрьевич Зимовый 32
38 Мартынюк Александр Николаевич Зимовый 30
39 Андреев Владислав Александрович Казанова 50
40 Мороз Дмитрий Владимирович Казанова 50
41 Бабошко Дмитрий Юрьевич Казанова 42,3
42 Лазуткина Марина Николаевна Казанова 40,7
43 Дьяченко Дмитрий Владимирович Луран 60
44 Кальян Михайло Володимирович Луран 42
45 Одинцов Константин Игоревич Луран 41
46 Дуюн Андрей Владимирович Луран 35
47 Роденко А.А Ханнелоре 60
48 Кравцов Владимир Николаевич Ханнелоре 41,6
49 Серкіз Вадим Іванович Ханнелоре 40,2
50 Гранобой Сергей Борисович Ханнелоре 38


Горох:

ПІБ Горох К-ть цент
1 Флакей Владимир Николаевич Баллтрап 45
2 Гулеватая Виктория Валерьевна Баллтрап 40
3 Носач Екатерина Владимирона Баллтрап 37,7
4 Гончаров Олександр Олексійович Баллтрап 35
5 Сверба Евгений Александроыич Баллтрап 35
6 Дьяченко Дмитрий Владимирович Баллтрап 33
7 Половец Александр Викторович Баллтрап 32
8 Суровый Сергей Леонидович Баллтрап 32
9 Роденко А.А Баллтрап 30
10 Гранобой Сергей Борисович Баллтрап 28
11 Воловик Олександра Сергіївна Баллтрап 27
12 Пивоварчук Иван Степанович Баллтрап 26,5
13 Дорош Леонид Иванович Баллтрап 25
14 Дуюн Андрей Владимирович Баллтрап 25
15 Иванов Александр Анатольевич Баллтрап 25
16 Лосев Владимир Юрьевич Баллтрап 25
17 Рябинчук Сергей Александрович Баллтрап 25
18 Савчук Сергей Петрович Баллтрап 25
19 Серкіз Вадим Іванович Баллтрап 24,8
20 Охота Карина Олександрівна Баллтрап 24
21 Чепурных Владимир Михайлович Баллтрап 24
22 Гузєєв Роман Юрійович Баллтрап 23
23 Андреев А.М. Баллтрап 22
24 Лаврик Александр Викторович Баллтрап 22
25 Зінченко Дмитро Романович Баллтрап 21
26 Калина Александр Евгеневич Баллтрап 21
27 Мартынов Константин Николаевич Баллтрап 20
28 Мартынюк Александр Николаевич Баллтрап 20
29 Мороз Дмитрий Владимирович Баллтрап 20
30 Дяченко Евгений Сергеевич Баллтрап 19
31 Зінченко Роман Володимирович Баллтрап 19
32 Гузеев Валерий Юрьевич Баллтрап 18
33 Одинцов Игорь Владимирович Баллтрап 18
34 Омкой Владимир Владимирович Баллтрап 18
35 Неденко Александр Михайлович Баллтрап 17,5
36 Одинцов Константин Игоревич Баллтрап 17
37 Кошкодан Василий Александрович Баллтрап 16,9
38 Зайцев Алексей Баллтрап 16
39 Подрезов Виктор Баллтрап 15
40 Шепотинник Сергій Вікторович Баллтрап 15
41 Мартиросян Эдуард Радикович Баллтрап 14,3
42 Кальян Михайло Володимирович Баллтрап 14
43 Кравцов Владимир Николаевич Баллтрап 11,2
44 Высотин Виталий Владимирович Баллтрап 2
45 Андреев Владислав Александрович    
46 Бабошко Дмитрий Юрьевич    
47 Лазуткина Марина Николаевна    
48 Сёмик Андрей Анатолиевич    
49 Узун Валерий Дмитреевич    
50 Чакир Виталий Иванович    




 .