Історія виробництва насіння в ТОВ "ВВІ- Агро"

З огляду на кліматичні та економічні умови нашого регіону, сільське господарство сьогодні стає однією з найбільш складних галузей, і в той же час цікавих і стратегічно значущих для розвитку держави.

Товариство з обмеженою відповідальністю "ВВІ-Агро" вже близько 20 років спеціалізується на вирощуванні зернових, бобових і технічних культур.

Суворі посушливі умови регіону змушують постійно вдосконалюватись і шукати нові більш економічні технології вирощування культур, а також роблять необхідним вибір якісного посівного матеріалу, що відповідає природним умовам регіону.

З 2015 року підприємство перейшло на нульову технологію обробітку грунту, як найбільш волого- і почво- збережну сільськогосподарську технологію.

Ми готові поділитися з Вами досвідом.

Для наших колег організований YouTube-канал Smart No-till на якому Ви знайдете відео, які ілюструють наш досвід і умови роботи.

Тут викладені результати експериментів по роботі з різними культурами за технологією No-till, висвітлені досягнення і невдачі.

Є відео огляди конференцій і лабораторій, організованих спільнотою ноу-тіллерів.

Наш досвід роботи показав, що навіть найякісніші імпортні сорти в умовах посушливого півдня України не забезпечують отримання високого врожаю. Ми також зіткнулися з проблемою придбання якісного посівного матеріалу вітчизняної селекції.

Така ситуація на ринку насіння привела підприємство до необхідності вивчення досвіду вітчизняних наукових селекційних інститутів і до вибору оптимальних для умов півдня України сортів. Більш детальну інформацію про досліди порівняння якості культур Ви знайдете у нас на каналі.

Сьогодні "ВВІ-Агро" має ліцензійні договори з Одеським селекційним інститутом на вирощування насіння зернових і бобових культур, а також з НПФ "Тирас", яка є представником фірм "OSEVA" і "MORAVOSEED".

Купуючи насіння у нас Ви отримуєте гарантовано якісне насіння, вирощене в складних кліматичних умовах півдня Миколаївської області. Процес виробництва насіння з моменту посіву і до збирання Ви можете спостерігати на нашому Ютуб каналі і безпосередньо приїхавши до нас на Дні поля (Дні відкритих дверей).

На даному сайті у відповідних розділах нами представлена характеристика кожного сорту і відповідна документація.

Ми будемо раді будь-якій співпраці!